3078 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 3 oktober 2022 -
9054 Färglitografi
Håkan Berg, "Morgon", 42/50, signerad, motivet: 28x24
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2016 -
4228 Färglitografi
Håkan Berg, komposition, 18/300, motivet: 40x40
Såld: 300 kr
Såldes den 26 oktober 2015
Föremål som liknar färglitografi Håkan Berg
- Träfflista
- alla
- Visa alla